- Akció!
Ár / darab.
Informatív: 4 db / doboz.
A dél-brazíliai trópusi gyümölcs kemény, tüskés héja egy lédús, aranyló magot zár magba, amely tele van trópusi ízekkel és aromákkal.
Édes és fanyar, egy csipetnyi savassággal, a Le Fruit de MONIN Pineapple tökéletesen megragadja a gyümölcs finom húsát.
A Monin Pineapple Puree prémium gyümölcspép, autentikus friss ananász ízzel és sűrű textúrával, ideális trópusi koktélokhoz, turmixokhoz, limonádékhoz és desszertekhez.
Valódi ananászpépet tartalmaz, alkoholmentes, intenzív, édes-savanyú ízzel és természetes színnel.
Tökéletes Pina Coladához, trópusi daiquirihez, kézműves limonádékhoz, turmixokhoz és desszertfeltétekhez.
1 literes professzionális csomagolás pattintós fedéllel a gyors és higiénikus elkészítéshez adagolás.
![]()
Amint a termék újra raktáron lesz, értesítjük Önt a e-mailen.
Biztonsági politika
Szállítás és visszaküldés
Amennyiben cége érvényes EU-s adószámmal rendelkezik, termékeinket 0% ÁFA-val tudjuk szállítani
Az új, 100%-ban természetes Monin smoothie-k a HORECA iparágban dolgozó szakembereknek – bároknak, kávézóknak, szállodáknak stb. – készültek, és széleskörű felhasználási lehetőségekkel rendelkeznek, és koktélokhoz, friss italokhoz, teákhoz, gyümölcslevekhez, smoothie-khoz és egyéb készítményekhez is használhatók.
🍍 Autentikus trópusi íz, sűrű textúra és abszolút sokoldalúság – A Monin Pineapple 1L smoothie valódi ananászpépből készül, intenzív, friss és tökéletesen kiegyensúlyozott ízt kínálva. Ideális választás bárok, kávézók és éttermek számára, amelyek egzotikus hangulatot szeretnének adni italaiknak és ételeiknek.
🍹 Tökéletes trópusi koktélokhoz. Élénk íze miatt nélkülözhetetlen összetevője a Pina Colada, a Mai Tai, a Daiquiri, a Zombie, a Tropical Punch és az egzotikus alkoholmentes koktéloknak. Tökéletesen integrálható alkoholos és alkoholmentes keverékekbe.
🧊 Ideális smoothie-khoz és limonádékhoz. Sűrű textúrája és természetes aromája bármilyen smoothie-t krémes és frissítő itallá varázsol. Limonádékban intenzív trópusi hangulatot kölcsönöz, így tökéletes a nyári menükhöz.
🧁 Gasztronómiai felhasználás. Feltétként használható fagylalthoz, sajttortához, palacsintához, panna cottához vagy desszertekhez pohárban. Az ananász íze extra adag frissességet és színt kölcsönöz.
🛠️ Professzionális 1 literes csomagolás A rugalmas, pattintós tetővel ellátott flakon gyors, higiénikus és hulladékmentes adagolást tesz lehetővé – ideális nagy forgalmú bárok számára.
🏆 Monin – több mint 100 évnyi kiválóság A francia Monin márka a prémium szirupok és pürék világelső gyártója, amelyet állandó minőségéről és természetes ízeiről ismernek el.
Összetevők: Ananászpép, cukor, víz, ananászlé-koncentrátum, természetes aromák, citromsav.
Ár / darab.
Ez az adagoló pumpa, egyszerűen felszerelhető a Monin 1 literes palackokra, köszönhetően a standard menetnek.
Lehetővé teszi, hogy azonos adag pürét adagoljon minden italba anélkül, hogy két készítés között ízkülönbség adódna.
15 ml pürét adagol.
![]()
Ár / darab.
Tájékoztató jelleggel: 6 üveg / karton.
A világhírű Crème Brûlée francia desszert ihlette MONIN Crème Brûlée szirup a selymes vaníliakrém és a karamellizált cukor gazdag aromáját ötvözi. Lágy, krémes és elegáns ízvilágának köszönhetően minden italnak prémium desszertélményt kölcsönöz.
Tökéletes eszpresszóhoz, lattéhoz, cappuccinóhoz, mochához, forró csokoládéhoz, frappéhoz, turmixokhoz, koktélokhoz, alkoholmentes italokhoz és desszertekhez. Néhány pumpa elegendő ahhoz, hogy egy egyszerű italból különleges kávéházi élmény szülessen.
A világ kávézóiban, éttermeiben és koktélbárjaiban is előszeretettel használt MONIN Crème Brûlée professzionális minőséget, állandó ízt és sokoldalú felhasználhatóságot kínál minden alkalommal.
![]()
Ár / darab.
Tájékoztató jelleggel: 6 db / doboz.
A MONIN Mandula szirup 250 ml a mandula kifinomult ízét, finom marcipános jegyeit és enyhén keserűmandulás aromáját hozza el minden italba. Tökéletes kávéhoz, lattéhoz, cappuccinóhoz, forró csokoládéhoz, alkoholmentes koktélokhoz és desszertekhez.
Ideális:
![]()
Ár / darab.
Informatív: 4 db / doboz.
Az eredetileg Kínából származó kiwit Új-Zélandon kezdték el széles körben termeszteni.
Ezt a gyümölcsöt a fark nélküli és hosszú csőrű madár tiszteletére nevezték el "KIWI" nek, amely Új-Zéland szimbóluma. Általában egzotikus országokkal társítják.
Folyamatosan tökéletesítheti készítményeit a Kiwi püré használatával, turmixok, turmixok, koktélok, forró italok és még sok más elkészítéséhez.
Különböző gyümölcsök (pürék vagy természetes gyümölcslevek) keverésével szinte korlátlan kombinációkat hozhatunk létre, az üdítők széles választékát kínálva.
![]()
Ár / darab.
Ez az adagoló pumpa, csavaros menettel egyszerűen felszerelhető a 0,7 literes Monin Szirupos üveg palackokra.
Lehetővé teszi, hogy minden italban azonos mennyiségű szirupot adagoljon anélkül, hogy fennállna annak a veszélye, hogy két készítmény íze eltérő lesz.
10 ml szirupot adagol.
![]()
Amint a termék újra raktáron lesz, értesítjük Önt a e-mailen.
Ár / darab.
Informatív: 4 db / doboz.
A málnát a friss gyümölcs piacra termesztik. Igazából egy vad gyümölcs, ami hajlamosak elterjedni, ha nem vágják.
Nagyon törékenyek, kézi válogatást igényel.
Élvezze egyedi ízét és állagát, ne várja meg a szezont, használja ezt a Monin által kifejlesztett pürét, hogy minden italában élvezhesse a friss málna ízét!
► Tökéletes kereskedelmi vagy háztartási használatra
► Ideális profi mixológusok számára
► Használjon természetes összetevőket
► Könnyen tárolható
![]()
Ár / darab.
A MONIN Sweet & Sour Pre-Mix 1L professzionális koktélalap, amely tökéletes egyensúlyt teremt az édesség és a citrusos savasság között. Ideális Margarita, Whiskey Sour, Daiquiri, Amaretto Sour és számtalan klasszikus vagy modern koktél gyors és állandó minőségű elkészítéséhez.
Ideális:
![]()
Ár / darab.
Tájékoztató jelleggel: 6 üveg / karton.
A világ egyik legrégebben ismert és legértékesebb fűszere, a fahéj meleg, édeskés és finoman fűszeres aromájáról ismert. A MONIN Cinnamon hűen visszaadja ezt az autentikus ízvilágot, így tökéletes választás kávékhoz, latte-khoz, cappuccinókhoz, forró csokoládéhoz, koktélokhoz és gourmet desszertekhez, különleges karaktert adva minden italnak.
A világ számos kávézójában és koktélbárjában használják állandó minősége, gondosan válogatott alapanyagai és prémium MONIN minősége miatt. Tökéletesen harmonizál almával, körtével, vaníliával, karamellel, csokoládéval, kávéval és szezonális téli italokkal.
![]()
Ár / darab.
Tájékoztató jelleggel: 6 üveg / karton.
A frissen sült amerikai csokoládés kekszek ihlette MONIN Chocolate Cookies a gazdag csokoládéízt vajas kekszes, kakaós és frissen sült tésztára emlékeztető aromákkal ötvözi. Ideális választás kávékhoz, mochához, latte-khoz, milkshake-ekhez, koktélokhoz és gourmet desszertekhez, kellemesen meleg, otthonos desszertélményt adva minden italnak.
A világ számos kávézójában és koktélbárjában használják állandó minősége, gondosan válogatott alapanyagai és prémium MONIN minősége miatt. Kiválóan harmonizál eszpresszóval, tejjel, vaníliával, karamellel, mogyoróval, tejszínhabbal és Signature italokkal.
![]()
Amint a termék újra raktáron lesz, értesítjük Önt a e-mailen.
Ár / darab.
Informatív: 4 db / doboz.
A kelet-ázsiai származású Yuzu a grapefruit, a citrom és a savanyú mandarin kellemes aromáit ötvözi.
Koreában és Japánban széles körben elterjedt, a nyugati csúcsszakácsok által felkarolt és támogatott Yuzu az új "must have" a prémium citrusfélék között, a menükben.
Érzéki citrusillattal a MONIN Yuzu Le Fruit egyedülálló és felejthetetlen aromát ad a frissítő koktélokhoz vagy egy nyugtató jegyhez egy forró italhoz!
► Tökéletes kereskedelmi vagy háztartási használatra
► Ideális profi mixológusok számára
► Használjon természetes összetevőket
► Könnyen tárolható
![]()
Ár / darab.
Informatív: 6 üveg / doboz.
A Monin Zöld Menta Szirup 0,7L a fodormenta vibráló frissességét hozza el intenzív és frissítő ízben 🌿.
A Monin Zöld Menta szirup Franciaország egyik legnépszerűbb íze, amelyet frissítő víz vagy limonádé és szirup keverékeinek készítésére használnak.
A smaragdzöld színt és természetes ízt erős és élénkítő illat kíséri.
Cukorból, vízből és természetes menta aromákból készült, ez a vegán, allergénmentes szirup frissítő és tiszta jegyet kínál, ideális limonádékhoz, jeges teákhoz, koktélokhoz, ízesített cappuccinókhoz és lattékhez.
A Monin Zöld Menta bármilyen elkészítést friss és energizáló élménnyé varázsol, tökéletes bártenderek és HoReCa rendezvények számára.
![]()
Ár / darab.
Tájékoztató jelleggel: 6 db / doboz.
A MONIN Amaretto Szirup 250 ml a híres olasz Amaretto likőr gazdag aromavilágát idézi meg alkohol nélkül. A keserűmandula, a sárgabarackmag és a finom karamelles jegyek elegáns ízharmóniát alkotnak.
Tökéletes eszpresszóhoz, cappuccinóhoz, latte-hoz, forró csokoládéhoz, turmixokhoz, koktélokhoz, desszertekhez és számos hideg italhoz.
Ideális:
![]()
Ár / darab.
Informatív: 4 db / doboz.
A banánpüré érett gyümölcsből készül, gazdag, édes ízű és krémes állagú, így tökéletes prémium italokhoz, egyedi krémes minőségének és édes, kiegyensúlyozott ízének köszönhetően.
Az éretten szedett, Le Fruit MONIN Banánhoz felhasznált gyümölcsök finom választást jelentenek, gazdag állagúak és ízűek.
Gyorsan beleolvad smoothie-kba, koktélokba, milkshake-ekbe és desszertekbe, természetes állagot és autentikus banánízt adva hozzá.
Tökéletesítse elkészítését folyamatosan banánpürénkkel, hogy smoothie-kat, milkshake-eket, koktélokat, forró italokat és egyebeket készítsen.
A professzionális 1 literes csomagolás adagolókupakkal lehetővé teszi a precíz és hatékony használatot bármilyen munkafolyamatban.
![]()
Ár / darab.
Informatív: 6 üveg / doboz.
A Monin sargaDinnye Szirup 0.7L-t a dél-franciaországi Cavaillon dinnyék ihlették 🍈🇫🇷, amelyeket édességükért és intenzív illatukért értékelnek.
Gyümölcsös és lédús jegyeivel ez a szirup hűen reprodukálja a dinnye autentikus ízeit, frissességet és eleganciát kölcsönözve az italoknak.
Cukorból, vízből és természetes dinnyearomákból készült, vegán és allergénmentes.
Ideális egzotikus koktélokhoz, frissítő limonádékhoz, jeges teákhoz és ínyenc desszertekhez, a Monin Dinnye bármilyen elkészítést élénk és emlékezetes élménnyé varázsol, tökéletes bártenderek és vendeglato helyszínek számára.
![]()
Ár / darab.
Tájékoztató jelleggel: 6 db / doboz.
A MONIN Rózsa szirup 250 ml a rózsaszirmok elegáns, virágos aromáját kínálja finom, kiegyensúlyozott édességgel. Tökéletes limonádékhoz, teákhoz, koktélokhoz, proseccóhoz, gin-tonikhoz, bubble tea italokhoz és különleges desszertekhez.
Ideális:
![]()
Ár / darab.
Informatív: 6 üveg / doboz.
A Monin Eperszirup 0.7L megragadja az eper 🍓 természetes édességét és frissességét, amelyet az Európában hagyományosan termesztett piros gyümölcsök ihlettek.
Tiszta nádcukorból és természetes eperaromákból nyerve intenzív, gyümölcsös és kiegyensúlyozott ízű.
Édes és illatos jegyeivel ez a szirup hűen reprodukálja az érett eper autentikus aromáját.
Cukorból, vízből és természetes aromákból készült, vegán és allergénmentes.
Ideális limonádékhoz, jeges teákhoz, koktélokhoz, turmixokhoz és ínyenc desszertekhez, az Eper minden italt friss és emlékezetes élménnyé varázsol.
![]()
Ár / darab.
Tájékoztató jelleggel: 6 üveg / karton.
Az autentikus kókusz íze ihlette MONIN Coconut lágy, krémes és egzotikus aromáival minden italt igazi trópusi élménnyé varázsol. Tökéletes választás Piña Colada, tiki koktélok, kávé, latte, frappé, smoothie és desszertek készítéséhez, ahol a frissesség és a gazdag kókuszíz tökéletes harmóniában jelenik meg.
A világ kávézóiban és koktélbárjaiban is előszeretettel használják, hiszen állandó minőséget, gondosan válogatott alapanyagokat és a MONIN márkától megszokott prémium színvonalat kínál. Ideális nyári italokhoz és modern trópusi koktélokhoz.
![]()